H2testw 1.4 Flash Bellek Test Programı

 

 

Depolama araçları günümüzde bir hayli önemli bir yere sahip. Güvenle saklanması gereken önemli belgeleri, dosyaları, fotoğrafları ve videoları depoladığımız bu araçların sorunsuz bir şekilde çalışması kullanıcıların en fazla önem verdiği konuların başında geliyor. H2testw isimli bu yazılım ise depolama araçlarınızın sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol etme amacıyla kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım olarak dikkat çekiyor.

 

Program son derece kolay kullanım özelliklerine sahip. Karmaşık bir arayüzle ve çözmesi zaman alan fonksiyonlarla uğraşmadan sadece görev odaklı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından güvenle kullanılabilen H2testw sayesinde hem yeni satın aldığınız hem de uzun zamandır kullandığınız depolama araçlarının tam performansla çalışıp çalışmadıklarını kontrol etmek mümkün.

 

Genel anlamda USB belleklerin kontrolü için tasarlanmış olsa da H2testw programını hard disklerinizin kontrolü için de kullanabilirsiniz. Detaylı bir tarama sürecinden sonra varsa problemleri rapor olarak gösteren H2testw programını depolama araçlarını kapsamlı bir tarama sürecinden geçirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 

 


https://ajansmarket.com/files/h2testw_1.4.zip